Išpardavimas! Elektrinis pientraukis Babyono Padidinti

Elektrinis pientraukis Babyono

16563

Nauja prekė

Elektrinis pientraukis Babyono

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Klauskite apie šią prekę

Kaina

45,00€ su PVM

Apie prekę

Pientraukis elektrinis BabyOno Sensi 051

BabyOno elektrinis pientraukis SENSI užtikrina visišką komfortą ir naudojimo efektyvumą.

Veikia puikiai, kadangi tinkamai pritaikyta siurbimo jėga leidžia greitai ir efektyviai ištraukti pieną. Rankinės nuorinimo sistemos dėka galimas individualaus, panašaus į Jūsų vaiko pieno traukimo ritmo pritaikymas.

Šį pientraukį paprasta naudoti. Mažas sudedamųjų dalių skaičius užtikrina lengvą naudojimą ir valymą. Korpuse yra įrengtas elektros įkrovimo lizdas bei baterijų dėklas (galima maitinti iš elektros tinklo arba baterijų), todėl gaminys gali būti naudojamas tiek namuose, tiek išėjus iš namų.

Visos pientraukio dalys yra pagamintos iš specialaus kontaktui su maistu pritaikyto plastiko, kurio sudėtyje nėra Bisfenolio A.

Prie pientraukio taip pat pridedamas gelsvos spalvos buteliukas, pagamintas iš PES medžiagos. Ši medžiaga dažnai naudojama medicinos prietaisams gaminti, kadangi pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir atsparumu aukštai temperatūrai.

Pientraukio rinkinyje yra adapteris, kuris suteiks galimybę naudoti pientraukį ne tik su standartiniais buteliukais, bet ir su buteliukais plačiu kaklu.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Elektrinis pientraukis Babyono

Elektrinis pientraukis Babyono

Elektrinis pientraukis Babyono

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: