BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Grey Marble

2000031443

Nauja prekė

Klauskite apie šią prekę

Kaina

239,00€ su PVM

Apie prekę

ey Marble 2000031443

 Turime sandėlyje
--20%
286,80 €
239,00 €
Turite klausimų dėl prekės? Parašykite mums žinutę!

Kiekis:
plusminus

Apdovanojimą pelniusio KIDFIX papildymas - KIDFIX2 S sėdynė vaikams nuo 3,5 iki 12 metų. Dėl V formos atlošo su reguliuojamu SICT, sėdynė ne tik suteikia daugiau vietos jūsų vaiko augimui, bet ir užtikrina išskirtinę apsaugą šoninio smūgio atveju.

Nuimamas sėdynės apvalkalas - dar vienas puikus sprendimas, suteiksiantis galimybę bet kada jį išskalbti ar patogiai nuvalyti.

VISADA SAUGU
 
Visada saugus kelyje - KIDFIX2 S aukštas atlošas turi minkštus šoninius sparnus, kurie suteikia šoninę apsaugą smūgio atveju. Taip pat "SecureGuard" padeda optimaliai nustatyti diržą virš dubens kaulų, taip sumažinamas vaiko pilvo sužeidimų pavojus ir suteikdamas galimybę vaikui laisvai judėti kelionės metu.  Diržo spaustuvas užtikrina, kad transporto priemonės įstrižinis saugos diržas būtų tinkamai laikomas virš vaiko peties.

KELYJE - VISDA PATOGIAI!

KIDFIX2 S auga kartu su jūsų vaiku nuo 3,5 iki 12 metų. Dėka V formos atlošo, sėdynė yra itin patogi mažiesiems, palieka vietos pečiams, tad augant problemų nekils. Taip pat, keliamąjį atlošą galima nuimti, kuomet vaikas užauga iki 135cm. Visa tai suteikia kelionei ne tik patogumo, bet ir lankstumo.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Grey Marble

BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Grey Marble

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: