BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Storm Grey

Nauja prekė

Klauskite apie šią prekę

Kaina

209,00€ su PVM

Apie prekę

Apdovanojimą pelniusio KIDFIX papildymas - KIDFIX2 S sėdynė vaikams nuo 3,5 iki 12 metų. Dėl V formos atlošo su reguliuojamu SICT, sėdynė ne tik suteikia daugiau vietos jūsų vaiko augimui, bet ir užtikrina išskirtinę apsaugą šoninio smūgio atveju.

Nuimamas sėdynės apvalkalas - dar vienas puikus sprendimas, suteiksiantis galimybę bet kada jį išskalbti ar patogiai nuvalyti.

VISADA SAUGU
 
Visada saugus kelyje - KIDFIX2 S aukštas atlošas turi minkštus šoninius sparnus, kurie suteikia šoninę apsaugą smūgio atveju. Taip pat "SecureGuard" padeda optimaliai nustatyti diržą virš dubens kaulų, taip sumažinamas vaiko pilvo sužeidimų pavojus ir suteikdamas galimybę vaikui laisvai judėti kelionės metu. Diržo spaustuvas užtikrina, kad transporto priemonės įstrižinis saugos diržas būtų tinkamai laikomas virš vaiko peties.

KELYJE - VISDA PATOGIAI!

KIDFIX2 S auga kartu su jūsų vaiku nuo 3,5 iki 12 metų. Dėka V formos atlošo, sėdynė yra itin patogi mažiesiems, palieka vietos pečiams, tad augant problemų nekils. Taip pat, keliamąjį atlošą galima nuimti, kuomet vaikas užauga iki 135cm. Visa tai suteikia kelionei ne tik patogumo, bet ir lankstumo.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
  • Matmenys: 67 - 85 x 54 x 39 cm.
  • Kėdutės svoris: 7.2 kg. 
  • Svorio klasės: 15 - 36 kg.
  • Grupė: 2/3 15 - 36 kg.

KĖDUTĖS KRYPTIS KELIONĖS METU

  • į priekį atgręžta
KOKYBĖS STANDARTAS 

Visos KIDFIX yra projektuotos, kurtos ir pagamintos Vokietijoje. Daugybė atliktų bandymų įmonės testavimo įrenginyje užtikrina aukščiausią galimą kokybę. Kėdutės testuotos ne tik pačių gamintojų, bet ir EuroNCAP. Tai reiškia, jog kėdutės yra reguliariai testuojamos naujausiuose automobiliuose su pažangiausiomis saugos technologijomis – tiek su atlošu, tiek be jo – puikūs rezultatai. Britax atidžiai stebi automobilių pokyčius, tad atitinkamai pritaiko savo produktus.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Storm Grey

BRITAX automobilinė kėdutė KIDFIX² S Storm Grey

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: