Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Gamintojai

  Atsiliepimai

  Parašė Aciu
  Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

  20-11-2017
  Parašė Lina
  Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

  25-08-2017
  Parašė Raimonda
  Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

  25-07-2017
  Parašė Edgaras
  Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

  18-05-2017

  Peržiūrėti visus

  Vežimėliai 3in1
  Tėveliai, jei esate taupūs, norite gero sprendimo, ieškote visų geriausių funkcijų, tai vaikiški vežimėliai 3 in 1 – kaip tik Jums. Vežimėliai 3 in 1 – pats geriausias pasirinkimas, nes gausite pilną komplektą ir nebereikės papildomai išlaidauti kaip, tarkim, pirkti automobilinę kėdutę, adapterius jai, pirkti sportinį vežimėlį, įvairius priedus,...
  Tėveliai, jei esate taupūs, norite gero sprendimo, ieškote visų geriausių funkcijų, tai vaikiški vežimėliai 3 in 1 – kaip tik Jums. Vežimėliai 3 in 1 – pats geriausias pasirinkimas, nes gausite pilną komplektą ir nebereikės papildomai išlaidauti kaip, tarkim, pirkti automobilinę kėdutę, adapterius jai, pirkti sportinį vežimėlį, įvairius priedus, tokius kaip plėvelės nuo lietaus, puodelio laikiklio ir pan. Viską sudėjus, kaina žymiai išauga, todėl, kodėl gi nepirkti vežimėlio pigiau?

  3 in 1 vežimėliai yra skirtingų modelių, gamintojų, kainų, priedų. Itališki, ispaniški vežimėliai vaikams 3in1 pasižymi modernumu, lengvumu, mados tendencijomis. Lietuvoje populiarūs Lenkijos ar Lietuvos gamintojų vežimėliai pasižymi, praktiškumu, paprastumu, minkšta važiuokle, pritaikyta mūsų orams. Jei domitės lengvais 3 in 1 vežimėliais,siūlome Peg-Perego ir Jane gamintojų. Peg-Perego galima rinktis iš kelių modelių, bet pagrindiniai privalumai yra lengvas rėmas bei kitos dalys, labai lengvas valdymas viena ranka, nereikia jėgos stumti, sulankstomi viena ranka, labai kompaktiški, užima mažais vietos namuose ar automobilyje, lopšiai dideli. Šie vežimėliai vaikams 3in1 neturi kelių priedų: plėvelės nuo lietaus, gertuvės laikiklio, tai yra smulkmena, galima juos įsigyti atskirai. Jane pasižymi panašiais privalumais, bet jie siūlo įvairesnių modelių vežimėlių asortimentą, gali būti kieta važiuokle, tinkantys važinėtis mieste ar minkštesne važiuokle. Populiariausi ir gana pigūs vežimėliai vaikams yra Lenkijos bei Lietuvos gamintojų. Šie vaikiški vežimėliai 3 in 1 būna su aliuminio rėmu, pripučiamais dideliai ratais, tai suteikia lengvą ir minkštą važiavimą bet kokiais keliais, sportinė dalis būna sunki, bet erdvi vaikui. Komplekte rasite įvairiausių priedų.

  Vežimėliai vaikams 3in1 yra tai, be ko neįsivaizduojame kasdienybės su vaiku. Tėveliai, atkreipkite dėmesį į vežimėlius vaikams 3in1 būtent tokius, kurie atitinka Jus. Perskaitykite šią informaciją ir apgalvokite, kokių techninių savybių labiausiai reikia. Renkantis vaikišką vežimėlį 3 in 1 atsižvelkite ir į automobilinę saugos kėdutę. Dažnai renkantis iš gana pigių vežimėlių automobilines kėdutes rasite su prastesnėmis medžiagomis, nepatogia pagalvėle. O galbūt Jūs ir neplanuojate važiuoti automobiliu. Perkant brangesnius vežimėlius 3in1 automobilinės kėdutės – viena už kitas patogesnės, ortopedinės pagalvėlės, patogi padėtis nugarytei, gali būti testuotos papildomais saugumo reikalavimais. Taigi, vežimėliai 3 in 1 susideda iš rėmo, lopšio, sportinės dalies, automobilinės kėdutės, o visa kita komplektacijoje yra priedai. Pirmas žvilgsnis krypsta į vežimėlio vaikams 3in1 lopšius, o Jūs nepamirškite apžiūrėti ir kitas labai svarbias jo dalis.
  Plačiau

  Vežimėliai 3in1 

  Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų
  Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų