Katalogas

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Informacija

  Gamintojai

  Atsiliepimai

  Parašė Aciu
  Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

  20-11-2017
  Parašė Lina
  Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

  25-08-2017
  Parašė Raimonda
  Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

  25-07-2017
  Parašė Edgaras
  Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

  18-05-2017

  Peržiūrėti visus

  Vežimėliai dvynukams
  Viena aktualiausių temų tėveliams yra, kaip išsirinkti vežimėlį savo vaikui. Ar geriausi – tik patys brangiausi? Ar tinkami tie, kuriuos naudoja draugai? Ar kokybiškiausi – tik tam tikro gamintojo? O kuris iš jų saugiausias? Visų pirma, sudėliokite prioritetus, kaip dažnai jį naudosite ir pagalvokite, jog vežimėliai dažnai perkami bent 3 metams....
  Viena aktualiausių temų tėveliams yra, kaip išsirinkti vežimėlį savo vaikui. Ar geriausi – tik patys brangiausi? Ar tinkami tie, kuriuos naudoja draugai? Ar kokybiškiausi – tik tam tikro gamintojo? O kuris iš jų saugiausias? Visų pirma, sudėliokite prioritetus, kaip dažnai jį naudosite ir pagalvokite, jog vežimėliai dažnai perkami bent 3 metams. Šiek tiek sudėtingiau su vežimėliais dvynukams, ar verta į juos investuoti? Babydreams.lt konsultantai padės išsiaiškinti apie dvynukų vežimėlių privalumus ir trūkumus.

  Jei jau domitės skiltimi vežimėliai dvynukams, sveikiname sulaukus dvigubo džiaugsmo. Dviguba laimė – dvigubos išlaidos: dvi lovytės, du patalynės komplektai, du gultukai, dvi automobilinės kėdutės ir du vežimėliai? O gal dvynukų vežimėlis? Retai tėveliai renkasi du atskirus vežimus, nors kartais jie kainuoja pigiau nei vienas vežimėlis dvynukams. Rekomenduojame investuoti ir rinktis patį patogiausią vaikišką vežimėlį dvynukams, juk jį naudosite kasdien, tai bus pati reikalingiausia prekė iš pirkinių sąrašo. O kokybiški vežimėliai dvynukams kainuoja. Vežimėliai dvynukams 3 in 1 būtų protingas pasirinkimas. Babydreams.lt galite rinktis iš ispaniškų, lenkiškų ir itališkų vaikiškų vežimėlių dvynukams. Kalbant apie lenkiškus dvynukų vežimėlius, būkite atidūs: išleisite mažiau, bet komforto bus mažiau. Tokio tipo vaikiški vežimėliai dvynukams yra labai sunkūs, nepatogiai tvirtinasi automobilinės kėdutės, taip pat sunkios ir kitos jų dalys, pvz., lopšys, sportinė dalis, pagalvokite, kai mama bus viena su vaikučiais, kaip sudėtinga bus išsiruošti į lauką, o prisegti automobilyje, sulankstyti vežimėlį… Jei pasirinksite ispaniškus vežimėlius dvynukams, viso to mamytė išvengs. Labiausiai vertinami ir išgirti yra itališki Peg-Perego firmos vežimėliai dvynukams 3 in 1. Lengvumas, manevringi ratai, lengvi lopšiai, visos kilnojamos dalys užsifiksuoja vos viena ranka, lopšiai sulankstomi ir viskas tilps į mažą automobilį. Mūsų kolektyvas nori, kad mamų kasdienybė būtų kuo lengvesnė, o su dviem vaikais reikia atlikti viską dvigubai greičiau. Prie šių vežimėlių dvynukams priklauso saugios ir patogios automobilinės kėdutės, lopšiai naudojami iki 6 mėnesių amžiaus ir tolesniam naudojimui sportinės dalys, taigi, nebereikės investuoti į naują sportinį vežimėlį dvynukams.

  Vežimėliai dvynukams – itin daug dėmesio reikalaujantis pirkinys, skaitykite šią informaciją ir pasirinkite tokį vežimėlį, kurį naudosite savo malonumui. Prisiminkite, jog vežimėliai dvynukams naudojami net iki 3 metų amžiaus, todėl patariame investuoti į šį kasdien naudojamą pirkinį. Vežioti dvynukus puikiausia kuo lengvesniame vežimėlyje ir saugiose automobilinėse kėdutėse.
  Plačiau

  Vežimėliai dvynukams 

  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų