Katalogas

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Informacija

  Gamintojai

  Atsiliepimai

  Parašė Aciu
  Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

  20-11-2017
  Parašė Lina
  Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

  25-08-2017
  Parašė Raimonda
  Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

  25-07-2017
  Parašė Edgaras
  Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

  18-05-2017

  Peržiūrėti visus

  Žaislai kūdikiams
  Babydreams.lt internetinėje parduotuvėje žaislai vaikams yra nuo pačių mažiausių iki 7-8 metų amžiaus. Dabar jau ne tik švenčių progomis perkami žaislai vaikams, jei ruošiatės lankyti kūdikėlį ar trimetį vaiką, pasirūpinkite dovana iš anksto. Jei norite sutaupyti laiko bei papildomo vaikščiojimo po įvairias parduotuves, kaip tik Jums žaislai kūd...
  Babydreams.lt internetinėje parduotuvėje žaislai vaikams yra nuo pačių mažiausių iki 7-8 metų amžiaus. Dabar jau ne tik švenčių progomis perkami žaislai vaikams, jei ruošiatės lankyti kūdikėlį ar trimetį vaiką, pasirūpinkite dovana iš anksto. Jei norite sutaupyti laiko bei papildomo vaikščiojimo po įvairias parduotuves, kaip tik Jums žaislai kūdikiams internetu, užsakykite babydreams.lt ir gaukite vos per 2 d. d. Pas mus žaislai kūdikiams pigiau, skelbiamos jų akcijos, dažnai atnaujinamas asortimentas, tik atrinkti kokybiški žaislai vaikams.

  Šiais laikais žaislais lepiname dažnai, net maisto prekių parduotuvėse vaikui sunku praeiti pro žaislų skyrių. Mūsų komanda pataria pirkti žaislus vaikams specializuotose parduotuvėse arba internetu, kai galite atidžiau pasidomėti žaislo funkcijomis, medžiagomis, iš ko pagamintas, gamintojais, palyginti kainas, pasvarstyti, ar žaislo tikrai reikia. Žaislai kūdikiams internetu – puikus pasirinkimas protingiems laiką taupantiems tėvams. Dažniausiai svečiai ateidami lankyti vaiko rūpinasi žaislais kūdikiams, bet ir jiems galite patarti, kad žaislai kūdikiams internetu bus paprastesnis būdas juos nupirkti, o tėveliai gali atsiųsti nuoroda žaislo, kurio dar neturi vaikas. Patariame tėveliams neapkrauti vaiko žaislais, nes tarp jų gausos vaikas jausis pasimetęs ir nežinos, nuo ko pradėti žaisti ar viską išmėtyti. Žaislai kūdikiams turi būti labai kruopščiai nuplauti. Geriausia rinktis pirmuosius barškučius ar kramtukus, juos lengva nuplauti karštu vandeniu, jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, šiuos žaislus kūdikiams galima dėti į burnytę. Jie būna barškantys, įvairių tekstūrų, raštų, spalvų, kad sudomintų kūdikėlį. Kartais žaislai kūdikiams gali būti grojantys, pažvelkite, jei vaiko tai negąsdina, leiskite jam žaisti, o jei išsigando, naudokite tada, kai vaikas paaugs. Kokie žaislai domina kūdikius? Nuo vieno mėnesio amžiaus kūdikis pradeda stebėti žmogaus veidą, įvairius ryškesnius daiktus, ypač gerai mato spalvų kontrastą juoda/ balta. Taip pat puikiai tinka raudonos spalvos žaislai. Tokio amžiaus žaislai kūdikiams galėtų būti muzikinė karuselė tvirtinama ant lovytės, minkšti čežantys migdukai, kiti įvairūs ryškūs pakabinami žaislai. Nuo 3 mėnesių amžiaus kūdikis pradeda tiesti rankas, jam įdomu paliesti žaislą. Puikūs žaislai kūdikiams būtų įvairiausi barškučiai, kramtukai, čežantys migdukai, šviesytės, kurios šviečia ant kambario lubų. Nuo 6 mėnesių amžiaus kūdikiai dar labiau domisi pasauliu. Žaislai kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus jau gali būti sudėtingesni. Medžiaginės kaladėlės, minkštos knygutės, kamuoliukai, lavinamieji kubeliai, pirmosios piramidės.

  Babydreams.lt pataria domėtis žaislais kūdikiams internetu, kad nupirktumėte apgalvotai atrinktus žaislus. Žaislai kūdikiams geriausi kuo lengvesni, ryškesni, tyliai barškantys, tie, kurie sukasi virš lovytės ar šviečia kambaryje. Pas mus rasite įvairių gamintojų žaislų kūdikiams ir paaugusiems vaikams.
  Plačiau

  Žaislai kūdikiams 

  puslapyje
  Rodoma 1 - 21 iš 84 dalykų
  Rodoma 1 - 21 iš 84 dalykų