Informacija

Gamintojai

Atsiliepimai

Parašė Aciu
Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

20-11-2017
Parašė Lina
Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

25-08-2017
Parašė Raimonda
Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

25-07-2017
Parašė Edgaras
Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

18-05-2017

Peržiūrėti visus

Grąžinimas ir garantija

Nenaudota, nepatikusi prekė, kuri nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą savo originalioje pakuotėje nepraradusi prekinės išvaizdos ir komplektacijos gali būti grąžinama per 14 dienų.

Atsisakius prekių ir jas pristačius mums atgal pinigus grąžinsime per 14 dienų į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą. Pinigai grąžinami tik už prekes. Už pristatymą moką pirkėjas.

Internetinėje parduotuvėje pirkėjai neturi galimybių pamatyti prekių, todėl vartotojų interesus elektroninės komercijos srityje ginantys teisės aktai įtvirtina vieną svarbiausių vartotojų teisių apsaugos ypatumų – teisę atsisakyti ryšio priemonėmis sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties. Pirkėjas turi teisę atsisakyti sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos. Atsisakyti sutarties pirkėjas gali nenurodydamas priežasties, tačiau laikydamasis šių sąlygų:

  • pardavėjui apie sutarties atsisakymą turi būti pranešta raštu;
  • pranešimas turi būti pateiktas per nustatytą terminą (keturiolika dienų);
  • daiktas neturi būti sugadintas ar jo išvaizda iš esmės pasikeitusi (grąžinamas originalioje pakuotėje).

Remiantis elektroninės parduotuvės BABYDREAMS.LT taisyklių 10.4 punktu, kokybiškų prekių grąžinimo kaštus padengia pirkėjas. Grąžinimai vykdomi tik per kurjerių tarnybą Venipak arba susitariant dėl atvežimo į mūsų nurodytą vietą.

Vartotojas gali grąžinti kokybišką prekę pardavėjui ir atsisakyti sutarties, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, yra nepraradęs prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus bei prekės garantiją patvirtinantį dokumentą, jeigu toks yra. Pirkimą įrodančiais dokumentais gali būti laikomi kasos aparato kvitas, pirkimo - pardavimo kvitas, PVM sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita. Jeigu vartotojas neišsaugojo prekės pirkimo - pardavimo dokumento, prekė gali būti keičiama arba vykdomi kiti vartotojo prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.