Informacija

Gamintojai

Atsiliepimai

Parašė Aciu
Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

20-11-2017
Parašė Lina
Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

25-08-2017
Parašė Raimonda
Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

25-07-2017
Parašė Edgaras
Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

18-05-2017

Peržiūrėti visus

Grąžinimas ir garantija

Nenaudota, nepatikusi prekė, kuri nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą savo originalioje pakuotėje gali būti grąžinama per 7 darbo dienas

Atsisakius prekių ir jas pristačius mums atgal pinigus grąžinsime per 7 darbo dienas į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą. Pinigai grąžinami tik už prekes. Už pristatymą moką pirkėjas.

Internetinėje parduotuvėje pirkėjai neturi galimybių pamatyti prekių, todėl vartotojų interesus elektroninės komercijos srityje ginantys teisės aktai įtvirtina vieną svarbiausių vartotojų teisių apsaugos ypatumų – teisę atsisakyti ryšio priemonėmis sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties. Pirkėjas turi teisę atsisakyti sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos. Atsisakyti sutarties pirkėjas gali nenurodydamas priežasties, tačiau laikydamasis šių sąlygų:

  • pardavėjui apie sutarties atsisakymą turi būti pranešta raštu;
  • pranešimas turi būti pateiktas per nustatytą terminą (septynios darbo dienos);
  • daiktas neturi būti sugadintas ar jo išvaizda iš esmės pasikeitusi (grąžinamas originalioje pakuotėje).

Remiantis elektroninės parduotuvės BABYDREAMS.LT taisyklių 10.4 punktu, kokybiškų prekių grąžinimo kaštus padengia pirkėjas. Grąžinimai vykdomi tik per kurjerių tarnybą Venipak arba susitariant dėl atvežimo į mūsų nurodytą vietą.