Katalogas

Įjungti filtrai
  Prieinamumas

   Informacija

   Gamintojai

   Atsiliepimai

   Parašė Aciu
   Uzsakiau Sapniuka ir kita diena jau gavau. Vaik ...

   20-11-2017
   Parašė Lina
   Greitas aptarnavimas,prekę pristatė greitai.

   25-08-2017
   Parašė Raimonda
   Super parduotuve!Malonus aptarnavimas,atsizvelg ...

   25-07-2017
   Parašė Edgaras
   Labai malonus aptarnavimas,žaibiškas pristatyma ...

   18-05-2017

   Peržiūrėti visus

   Žaislai vaikams
   Babydreams.lt internetinėje parduotuvėje žaislai vaikams internetu yra nuo pačių mažiausių iki 7-8 metų amžiaus. Dabar jau ne tik švenčių progomis perkami žaislai vaikams, jei ruošiatės lankyti kūdikėlį ar trimetį vaiką, pasirūpinkite dovana iš anksto. Jei norite sutaupyti laiko bei papildomo vaikščiojimo po įvairias parduotuves, kaip tik Jums ž...
   Babydreams.lt internetinėje parduotuvėje žaislai vaikams internetu yra nuo pačių mažiausių iki 7-8 metų amžiaus. Dabar jau ne tik švenčių progomis perkami žaislai vaikams, jei ruošiatės lankyti kūdikėlį ar trimetį vaiką, pasirūpinkite dovana iš anksto. Jei norite sutaupyti laiko bei papildomo vaikščiojimo po įvairias parduotuves, kaip tik Jums žaislai internetu: užsakykite babydreams.lt ir gaukite vos per 2 d. d. Pas mus žaislai pigiau, skelbiamos žaislų akcijos, dažnai atnaujinamas asortimentas, tik atrinkti kokybiški žaislai vaikams.

   Žaislai yra mėgstamiausia vaikų dovana, suaugusieji dažniau nori dovanoti praktišką daiktą, drabužėlį, baldą ar pramogą, o kodėl gi ne lavinamąjį žaislą? Vaikai jų nori kasdien, žinoma, nelepiname ir neperkame visų žaislų, kurių užsinori vaikai. Tėveliai ieško vaikų žaislų, kurie būtų su akcija ar žaislų pigiau, bet ir neperkame dėl to, kad nenorime išlepinti vaikų apkraudami visais pasaulio žaislais. Žaislai internetu – pats geriausias būdas pirkti apgalvotai, neimpulsyviai ir dar galima palyginti kainas ar sulaukti žaislų akcijos. Mūsų internetinėje parduotuvėje vaikų  žaislai nuo gimimo, rasite ir patiems mažiausiems pirmuosius lengvus barškučius, kramtukus bei spalvotas minkštas knygutes. Kai kūdikis pradeda ropoti, jis bando pažinti pasaulį, mes patariame atsirinkti tai, ką perkate, kad žaislai būtų itin kokybiški, švelnūs, apvaliais kampais, minkštesniu plastiku, kuo lengvesni, saugūs, plaunami, nes šiame amžiaus tarpe vaikučiai viską ragauja, aplaižo, deda į burną. Tokie žaislai vaikams gali būti lavinamieji kubeliai, minkštos kaladėlės, skirtingų raštų kamuoliukai, piramidės susipažinti su skirtingais dydžiais bei spalvomis, barškučiai, sudėtingesni kramtukai su įvairiomis papildomomis detalėmis ar muzikėle. Kai kūdikis pradeda stovėti, tai jam pasaulis atrodo dar įdomesnis, mes patariame rinktis pačius įvairiausius žaislus, tiks ir lauko žaislai. Judantys žaislai labai tinka vaiką motyvuoti pasiekti, sugauti, paimti, numesti, stebėti. Judantys žaislai vaikams gali būti dar ir grojantys, tai vaikams ypač patinka ir atkreipia jų dėmesį. Tinka pagal amžių priskirti plastikiniai žaislai, jų gali būti įvairiausių: kūrybiniai, skatinantys bendrauti, dėmesio koncentravimo, fizinio aktyvumo, visi jie lavina skirtingus vaiko pojūčius. Žaislai 1 m vaikui ir vyresniam gali būti nesudėtingos puzlės, dėlionės, knygos storais lapais, grojantys instrumentai, pvz., pianinas, būgnas, gitara. Na, o vėlesnio amžiaus vaikai jau turi savo skonį žaislams. Vieni greičiau sugeba perprasti žaidimus ir jiems reikia žaislų ne pagal amžių, taigi, pažinkite, ko reikia vaikui ir lavinkite jį kartu su žaislais.

   Visas internetas skelbiasi žaislais pigiau, žaislais su akcija, bet svarbu ne jų kiekybė, o kokybė ir tinkamumas Jūsų vaikui. Ieškokite tokių, kuriais vaikas domėsis, visi esame skirtingi, o iš žaislų gausos atsirinkti reikia tik geriausius. Nepamirškite, kad žaislai vaikams – džiaugsmas ir mokymasis pažinti pasaulį.
   Plačiau

   Žaislai vaikams