Cybex Solution X-FIK 15-36 kg

Nauja prekė

Cybex Solution X-Fix automobilinė kėdutė yra unikali savo sandara, dėl kurios ji laimi geriausius saugumo įvertinimus Europoje.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Klauskite apie šią prekę

Kaina

190,00€ su PVM

Apie prekę

Cybex Solution X-Fix automobilinė kėdutė yra unikali savo sandara, dėl kurios ji laimi geriausius saugumo įvertinimus Europoje. Speciali tvirtinimo automobiliniais diržais sistema ir itin sustiprinta šoninių smūgių apsauga – šios detalės daro ją nepralenkiamą tarp kitų automobilinių kėdučių rinkoje.
Cybex Solution X-Fix kėdutę lengva pritvirtinti visuose automobiliuose, speciali jungčių sandara leis ją  pritvirtinti greitai ir saugiai, nepažeis automobilio sėdynės paviršiaus.L.S.P. sistema (Linear Side – šoninių smūgių apsauga) Cybex kėdutės pasižymi šiuolaikinėmis saugos funkcijomis ir suteikia maksimalų saugumą susidūrimo atveju. L.S.P. sistemos dėka, automobilinė kėdutė 40% saugesnė esant šoniniam smūgiui, susidūrimo atveju bei kitų išorės jėgų poveikio metu.ISO-Fix jungtys – daugiau saugumo ir stabilumo. Cybex Solution kėdutė gaminama su Iso-Fix jungtimis, kurios suteikia papildomą saugumą bei padaro kėdutės montavimą automobilyje lengvu, greitu ir paprastu. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus. Iso-Fix jungtys gali būti nuimtos ir kėdutė gali būti naudojama ir be jų. Atitinka visus saugos reikalavimus ECE-R 44/04

Savybės

  • reguliuojama galvos atrama
  • skirta 15-36 kg vaikams;
  • ECE grupė - 2/3;
  • matmenys - 45x47x66-82 cm;
  • svoris – 7 kg.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Cybex Solution X-FIK 15-36 kg

Cybex Solution X-FIK 15-36 kg

Cybex Solution X-Fix automobilinė kėdutė yra unikali savo sandara, dėl kurios ji laimi geriausius saugumo įvertinimus Europoje.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: